Dnes je: 1.4.2020 Středa
Aktuální čas: 01 : 31 / Týden v roce: 14
Dnes má svátek: Hugo, Veleslav a Velen
Aktuální fáze měsíce:
Více

Seznam kalendářů

Týdenní kalendář

V tomto kalendáři najdete všechny svátky, jmeniny i mezinárnodní dny přehledně zobrazené po jednotlivých týdnech. Zobrazují se zde i fáze měsíce a také dny, kdy dochází k posunu času ze zimního na letní.

Měsíční kalendář

V tomto kalendáři najdete podobné informace jako v týdenním. Informace jsou však zorganizovaná po měsících. Zobrazují se jen vybrané jmeniny a případné mezinárodní dny jsou zobrazené formou ikonky kalendáře.

Roční kalendář

Roční kalendář obsahuje nejméně informací. Můžete v něm zjistit pouze kdy jsou svátky (volné dny) a na které dny připadne víkend. Jeho hlavní výsadou je přehlednost, kde si můžete zobrazit celý rok na jediné stránce.

Kalendář svátků

Kalendář svátků je organizován jako měsíční kalendář ale na rozdíl od něj zobrazuje většinu známých svátků pro daný den. Státní svátky jsou navíc přehledně zobrazené v tabulce a můžete si zde také vyhledat své jméno.

Kalendář pranostik

V kalendáři pranostit najdete všechny známé pranostiky, které jsou přiřazeny buď k celému měsíci nebo k jednotlivým dnům.

Plánovací kalendář

Plánovací kalendář je vhodný když si potřebujete naplánovat práci nebo dovolenou. Zjistíte v něm kolik je pracovních dnů v týdnu i v měsíci. Jaké dny jsou volné a také kolik hodin má pracovní týden, měsíc nebo celý rok.

Lunární kalendář

V lunárním kalendáři zjistíte v jaké fázi se nachází luna v daném měsíci. Najdete zde také přesný čas kdy dojde k úplňku nebo naopak k novoluní.